Predaj

Rodinný dom

Ponúkame na predaj veľký, moderne zariadený Rodinný dom v Stupave. ulica: Továrenská

Poloha:

Stupava

Typ:

Predaj

Stav:

Kompletná rekonštrukcia

Celková plocha:

220 m2

Úžitková plocha:

220 m2

Ulica:

Továrenská

Cena nehnuteľnosti:

429 900 €

Poloha na mape
Vytlačiť ponuku

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

V zastúpení majiteľov ponúkame 5 izbový rodinný dom s dostatkom úložného priestoru. Rodinný dom je podpivničený, a má dve poschodia. Na prvom nadzemnom podlaží sa nachádza, obývacia izba spojená s modernou kuchynskou linkou vrátane všetkých spotrebičov. /umývačka riadu, elektrická rúra, elektrická varná doska, americká chladnička, mikrovlná rúra./ Vstupná chodba, hala, spálňa, samostatná kúpeľňa /s vaňou/ a WC. V spálni veľký roldor. Veľká vstavaná skriňa v chodbe. Z obývacej izby východ na terasu. 

Po schodoch sa dostaneme na druhé nadzemné podlažie v ktorom sú 3 izby. Dve spálne, /v jednej spálni je počítačová miestnosť/ a pracovňa. Samostatné WC a kúpeľňa so sprchovým kútom. Veľká hala. 

V pivnici nájdeme úložný priestor na potreby pre zimné športy, posilňovňu vrátane strojov, technickú miestnosť /kotol/, a malú vinárničku. 

Dom má zastavanú plochu 162 m2, podlahovú plochu 220 m2, samostatne stojaca garáž 35 m2 a pozemok 980 m2. Nachádza sa v tichej časti Stupavy a orientácia domu je na Východ a Západ. Dom bol skolaudovaný v roku 2001, prešiel rekonštrukciou cca. pred 3 rokmi. Drevené okná v celom dome. 

Dom prešiel kompletnou rekonštrukciou, nasťahovanie možné bez potrebných ďalších investícií. 

V celom dome podlahové kúrenie, plynový kotol značky JUNKERS, ktorý slúži na vykurovanie a ohrev teplej vody /zberná nádoba/. Strecha BRAMAC. Garáž pre jedno auto, možnosť parkovania pred domom a možnosť parkovania až 4-5 áut. 

Na pozemku je krytý altánok s krbom. Vírivá vaňa so sprchou. Pozemok je pravidelne udržiavaný, trávnatá plocha so zavlažovaním. Okrasné dreviny. Veľkou výhodou je vŕtaná studňa s hĺbkou 13 m, ktorá slúži na zavlažovanie pozemku. 

Dom je napojený na všetky Inžinierske siete. 

Lokalita: Stupava sa rozprestiera medzi západnými svahmi Malých Karpát a južnou časťou Záhorskej nížiny. Jej nadmorská výška je 174 metrov a nachádza sa na priesečníku 17° 02' východnej dĺžky a 48° 16' severnej šírky. Na jej východnej strane sú Malé Karpaty, pokryté listnatými lesmi. Na západnej strane mesta je južná časť Záhorskej nížiny. Na západe tvorí hranicu stupavského chotára rieka Morava. Južnú časť Stupavy tvorí predtým samostatná obec Mást, pričlenená k Stupave roku 1953. Susednými obcami sú na juhovýchode Marianka a Borinka, na juhu Záhorská Bystrica, na juhozápade Devínska Nová Ves, západným smerom osada Devínske Jazero, na severozápade Zohor a severne Lozorno. 

Všetka občianska vybavenosť, nákupné možnosti. 

Dom sa predáva vrátane zariadenia. 

Kontakt: 0907 799 338


viac informácií : alfa.saluto@gmail.com

Bezplatné hypotekárne poradenstvo.

VLASTNOSTI

Cena 429 900 €
Druh Rodinný dom
Úžitková plocha 220 m2
Celková plocha 220 m2

INFORMATÍVNA ÚVEROVÁ KALKULAČKA

rokov
%
Mesačná splátka

Maklér

No image

SALUTO REAL

alfa.saluto@gmail.com

0911 546 829

Ponuka makléra

Kontaktovať makléra

Poloha nehnuteľnosti

Táto stránka používa súbory cookies, ktoré nám umožňujú identifikovať zlepšenia našich služieb. Viac informácií