Predaj

Rodinný dom

Ponúkame na predaj Rodinný dom s dvoma bytovými jednotkami v Stupave.

Poloha:

Stupava

Typ:

Predaj

Stav:

Čiastočná rekonštrukcia

Úžitková plocha:

272 m2

Veľkosť pozemku:

1050 m2

Ulica:

Vinohradská

Cena nehnuteľnosti:

420 000 €

Prever hypotéku
Vytlačiť ponuku

POPIS NEHNUTEĽNOSTI

Vo výhradnom zastúpení majiteľa ponúkame na predaj priestranný rodinný dom, ktorého súčasťou sú dve samostatné bytové jednotky, priestranná pivnica s možnosťou širokého využitia a veľký pozemok. Dom je možné využívať ako dvojgeneračný rodinný dom, prípadne ako dom s dvoma bytovými jednotkami.

POZEMOK o výmere: 1050 m2. 
Rodinný dom bol skolaudovaný v roku 1973, nadstavba v roku 2007 bola dokončená nadstavba podkrovia, v ktorom bola vytvorená nová bytová jednotka, skolaudovaná v roku 2013.
Rodinný dom je napojený na všetky inžinierske siete: voda, kanalizácia, elektrina, plyn. Objekt je vybavený bleskozvodom.                                                               
DOM:
Je rozdelený na dva 3-izb. byty a pivnicu, ktorá je momentálne využívaná ako posilňovňa, technická miestnosť a sklad. Rodinný dom má energetický certifikát: C.
Byt č. 1 na prízemí má podlahovú plochu: 86,99 m2. 
Zastavanú plochu: 123 m2.
Dispozícia bytu: vstupná hala, chodba, špajza, kúpeľňa, WC, obývacia izba, spálňa, detská izba, kuchyňa.
Byt má samostatný vchod. Podlahy sú prevažne PVC. Úpravy povrchov stien a stropov sú vápenné omietky, v kúpeľni a okolo kuchynskej linky je zrealizovaný keramický obklad. Okná sú plastové s izolačným trojsklom z roku 2006, drevené dvere v oceľových zárubniach. Bezpečnostné vchodové dvere. Vykurovanie je teplovodné - nové radiátory. Vykurovanie prostredníctvom plynového kotla umiestneného v suteréne. Teplá vody je pripravovaná v zásobníkovom ohrievači vody v kúpeľni. Kúpeľňa so sprchovým kútom, samostatné WC. Zánovná kuchynská linka vrátane zabudovaných spotrebičov - plynový sporák s plynovou rúrou, nerezový drez. Renovovaná bola aj elektroinštalácia.

Byt č. 2 v podkroví má podlahovú plochu: 90,08 m2.
Úžitkovú plochu: 95,10 m2, obytnú plochu: 60 m2, zastavanú plochu: 123 m2.    
Dispozícia bytu: schodisko, vstupná hala, chodba, obývacia izba, spálňa, detská izba, kúpeľňa, WC, špajza, loggia.    
Podlahy sú prevažne v prevedení lamino, čiastočne keramické dlažby. Stierky a maľovky. Podhľady sú sadrokartónové, v kúpeľni a okolo kuchynskej linky je realizovaný keramický obklad. Okná sú plastové s izolačným trojsklom z roku 2006, drevené interiérové dvere, bezpečnostné dvere. Vykurovanie je teplovodné - radiátorové. Ako zdroj teplej vody je použitý plynový kotol umiestnený v kúpeľni. Kuchynská linka vrátane spotrebičov, plynová varná doska, elektrická rúra, digestor, nerezový drez. V spálni príjemne prekvapí priestranný šatník.

PIVNICA:
Samostatný vstup. 
Dispozícia: sklad, kotolňa, 2x sklad.
Podlahová plocha: 95,35 m2.

GARÁŽ:
Na pozemku sa nachádza murovaná Garáž so súpisným číslom so zastavanou plochou 25,57 m2. Murovaný objekt na bet=onových pásových základoch s plochou strechou pokrytou krytinou z asfaltových pásov, klampiarske konštrukcie strechy sú z pozinkovaného plechu. Plastové okno, garážové vráta sú plechové otvárateľné.  

LOKALITA:
Mesto Stupava ponúka výbornú občiansku vybavenosť, základnú školu, materskú školu, poštu, obecný úrad, lekárne, ambulancie praktických lekárov, supermarkety, zastávka prímestskej autobusovej dopravy, obchody so základným sortimentom. V blízkosti dobré napojenie na diaľnicu D2, prípadne obchvat. Vzdialenost do hlavného mesta SR Bratislava je približne 10 km.

KONTAKT:
M. Zukal, RSc.
tel.: 0911 546 829


                                   

VLASTNOSTI

Cena 420 000 €
Druh Rodinný dom
Úžitková plocha 272 m2

Hypotekárna kalkulačka

Maklér

No image

Marek Zukal, RSc.

alfa.saluto@gmail.com

0911 546 829

Ponuka makléra

Kontaktovať makléra